Amedspor'a Yine Ceza!
Adının değiştirildiği gündem bu yana sürekli ceza ve yasaklamalarla gündem olan Diyarbakır temsilcisi Amedspor'a yine ceza verildi.
![Amedspor'a Yine Ceza!](https://krdnews.info/uploads/images/2017/02/images_750x_1a5212506e740.jpg)
Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden Diyarbakır temsilcisi Amedspor, Zonguldak Kömürspormaçının tekrarını talep etti. Türkiye Futbol Federasyonu, her iki takıma da ceza verdi. TFF,Kömürspor'a kötü ttezahürat nedeniyle , 4 Bin TL, takım halinde sportmeliğe aykırı hareketten 2 Bin 850 TL ve Zonguldak Kömürspor Kulübü idarecisi Muhammet Koca'nın, müsabaka hakemine yönelik hakem soyunma odası koridorlarında tehdit eylemi nedeniyle takdiren 3 ay hak mahrumiyeti ve 30 Bin TL para cezası verdi.